do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz bez języka Utrecht zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 00:29

Magazyn z ubraniami i żywnością od zaraz przyjmie osoby do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Utrecht bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zapewniamy dobre zarobki i gruntowne przeszkolenie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień;
  • przygotowanie towaru do wysłania;
  • kontrola jakości;
  • wsparcie przy rozładunku.

Wymagania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany;
  • energiczność i sprawność;
  • sumienne podejście do pracy;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • dobre zarobki z możliwością podwyżki;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • holenderską umowę o pracę;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony:

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Prosimy kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 1925790c1e11888c

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz bez języka Utrecht zbieranie zamówień”

  1. Marcin Swituniak na 31 lipca 2016 @ 23:12

    Dzien dobry jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy niestety nie moge wyslac cv poniewaz mam zepsutego laptopa .Mam 37 lat mieszkalem w Holandii od 2008 do 2013 roku znam komunikatywnie jezyk angielski posiadam sofi nr oraz VCA mam uprawnienia na wozki widlowe wszystkich typow .Doswidczenie zawodowe bardzo duzo pracowalem jako operator wozka widlowego reachtruck oraz combo ,pracowalem tez jako order picker .Posiadam prawojazdy kat B Zapraszam do kontaktu moj nr tel 665 624 562