do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz bez znajomości języka Woerden pakowanie ubrań

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 21:30

Poszukiwani pracownicy do magazynów przy pakowaniu odzieży, bez znajomości języka w Woerden. Praca w Holandii do podjęcia od zaraz z bardzo dobrymi warunkami finansowymi oraz pomocą we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Woerden, Holandia.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na pakowaniu ubrań oraz takich zadaniach jak metkowanie, etykietowanie oraz doczepianie klipsów alarmowych. Zadania mają charakter fizyczny.

Wymagania:

  • zaangażowanie w obowiązki;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii nawet od zaraz;
  • operatywność, szybkość;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • przyjazne usposobienie;
  • dobre chęci.

Zapewniamy:

  • pracę również dla par;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc podczas wizyty lekarskiej;
  • wsparcie przy założeniu numeru BSN;
  • zrekompensowanie kosztów zakwaterowania;
  • ubezpieczenia i składki;

Aplikacje:

Kandydatury prosimy składać poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” na stronie:

Składając aplikację  należy zaznaczyć bądź załączyć zgodę  na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 99056c36ed4a8eca

7 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz bez znajomości języka Woerden pakowanie ubrań”

  1. Jestem chętny i bardzo zmotywowany do podjęcia tegoż stanowiska.
    Jednakże po przekopiowaniu podanego powyżej linku do przeglądarki ukazuje się informacja, iż podana oferta już nie istnieje.
    Mój mail to jest kkh0001@o2.pl

  2. Witam serdecznie mam na imię Beata i razem z partnerem Andrzejem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy sumienni rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadania dbamy o porządek na stanowiskupracy mmamy doświadczenie zawodowe .dokladni ,ambitni punktualni .jeżeli spełniamy oczekiwania bardzo prosimy o kontakt nasze numery telefonów Beata 07934802668 Andrzej 07759493852 .nie zawiedziemy .pozdrawiamy.

  3. Agnieszka na 19 lutego 2016 @ 16:39

    Jesteśmy zainteresowani pracą. Jestesmy para i chętni do pracy od zaraz.514531198

  4. Trojan Dominika na 22 lutego 2016 @ 13:28

    Witam. Wraz z chłopakiem.jestem zainteresowana ofertą. Ostatnie dwa lata pracowaliśmy w Holandii, głównie produkcja. Proszę o rozważenie naszej kandydatury. Pozdrawiamy

  5. Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy obecnie jestem na uwv . Mieszkam w Holandii w Dordrechcie . Posiadam numer BSN własne ubezpieczenie .Jestem osobą rzetelną pracowitą.Pozdrawiam

  6. Katarzyna na 29 lutego 2016 @ 20:09

    Witam.jestem zainteresowana dana oferta. Posiadam kryteria ,które sa wymagane. Potrafię pracować w zespole ,jestem ambitna i dyspizycyjna

  7. Dorota Białek na 9 marca 2016 @ 13:47

    razem z koleżankami jesteśmy zainteresowane.jesteśmy dyspozycyjne od zaraz.prosimy okontakt.516606081