11.97€

Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz w Bleiswijk bez stawki wiekowej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 10 grudnia 2019 23:21

Bez stawki wiekowej w rejonie Bleiswijk do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Holandii na magazynie z art. spożywczymi przy kompletowaniu zamówień.

Praca przy zbieraniu zamówień bez wiekówki
Zarobki:
11,97  Euro /h
Miejsce pracy: Bleiswijk
OPIS STANOWISKA:

– PRACA W MAGAZYNIE SPOŻYWCZYM, ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ ZA POMOCĄ ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO

WYMAGANIA:
– MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
– MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KATEGORII  B
– DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 3 MIESIĘCY

OFERUJEMY:

– LEGALNE ZATRUDNIENIE
– ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE (88€/22€)
– COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
– OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
– MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY
– BEZPŁATNY TRANSPORT DO PRACY (kierowca otrzymuje dodatkowo 8€br/dziennie)
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl
Kontakt tel. +48790833585 (9-17)

ID ogłoszenia: 6475defb06908a09