11,90 €/h +dodatki

Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz w Rotterdamie z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam, Amsterdam, Utrecht
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 78 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 czerwca 2021 00:28

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie m.in. w rejonie Rotterdamu. Zatrudnienie 2021 przy rozładunku, załadunku kontenerów, sortowaniu paczek etc.

Agencja Pośrednictwa Pracy

„WIATRAK-JOBS” (KRAZ 14959)

(oferta pracy tymczasowej).

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik magazynu.

MIEJSCE PERACY:

Duiven , Rotterdam , Utrecht , Amsterdam

OPIS STANOWISKA: Pracownik magazynu

Praca polega na: załadunku/rozładunku kontenerów, sortowanie paczek oraz zbieraniu paczek za pomocą wózka EPT / wózka widłowego. Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

WYMAGANIA

Prawo jazdy kat. B / mile widziany własny transport
Motywacja
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
Znajomość języka angielskiego ( w stopniu komunikatywnym )
CV z ostatnich 5 lat pracy
Zaświadczenie o niekaralności
OFERUJEMY

BONUS 100e na start
Zakwaterowanie- pokoje 2 osobowe (Wifi internet). Mile widziane osoby z prywatnego zakwaterowania.
Ubezpieczenie NL
Pracę na długi okres czasu
Pracę w systemie 3-zmianowym w godzinach od 16.15 do 00.30, od 20.00 do 4.30, od 15.00 do 23.00
Wynagrodzenie €11,90 eur/h brutto (wiek powyżej 21 lat)+ dodatki zmianowe ( 20%, 30%,40%)
Profesjonalną opiekę rezydentów
Wypłaty w systemie miesięcznym ( możliwość otrzymania zaliczki co tydzień)

KONTAKT
Web: www.wiatrak-jobs.pl

Biuro Zabrze
ul. Wolności 294, 41-400 Zabrze
Tel: (0048) 796 901 049

Biuro Piła
ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła
Tel: +48 663 112 789

Biura czynne:
Pon-Pt w godzinach
9:30-16:30

ID ogłoszenia: 3760c1d7a3e36c0