13.54 euro brutto

Oferta pracy w Holandii na magazynie order picker bez języka dla sieci sklepów spożywczych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2021 01:42

Na magazynie sieci supermarketów Vomar m.in. w Utrechcie możliwa od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka w charakterze order pickera przy kompletacji towarów.

Order picker dla sieci sklepów spożywczych- 13,54 euro brutto MROŹNIA
Praca na magazynie spożywczym firmy Vomar.
Vomar jest odnoszącą sukcesy organizacją supermarketów z 66 oddziałami w Noord-Holland, de Bollenstreek, Utrecht i Almere. Vomar zatrudnia obecnie ponad 6 250 osób, rozsianych po oddziałach, siedzibie głównej, centrum dystrybucyjnym i własnych zakładach produkcyjnych.
Praca na dziale DIEPVRIES (mroźnia).

Opis stanowiska:
– realizacja zamówień- zbieranie za pomocą systemu voice pick- nie musisz komunikować się po angielsku,
– kompletowanie towaru,
– załadunek na paletę,
– jazda wózkami EPT,
– praca na dziale DIEPVRIES ( temperatura -25 stopni)

Wymagania:
– chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,
– mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

Nasza oferta:
– do stawki podstawowej 11,63 jest dodatek ADV w wysokości 8,44 % oraz dodatek za pracę w chłodnych temperaturach w wysokości 8% co daje stawkę 13,54 euro brutto,
– pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),
– opiekę polskiego koordynatora,
– ubezpieczenie,
– wypłaty tygodniowe,
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
– dodatki zmianowe, wakacyjne!

Zainteresowany? Zadzwoń już teraz !!!
Posiadamy także inne prace magazynowe.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń
77 474 68 08 Agata
bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

ID ogłoszenia: 518614198de969c0