od, 9,38

Oferta pracy w Holandii na magazynie pakowanie, zbieranie zamówień – Tilburg

  • Miasto lub region: TIlburg, Waalwijk, Roosendaal, Venrey, Eindhoven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 9.01.2017
  • Długość umowy: do 1,5 roku
  • Opublikowany: 7 stycznia 2017 03:18

Propozycja pracy w Holandii na magazynach przy pakowaniu, zbieraniu zamówień, przygotowaniu towaru do wysyłki itp. na terenie Tilburga oraz innych większych miast.

Pracowników magazynu

Miejsce pracy: Venray / Eindhoven/ Roosendaal/ Tilburg/Waalwijk
Region: Holandia

Opis stanowiska:
• Pakowanie towaru w pudełka
• Przygotowywanie do wysyłki
• Praca z instrukcją, zgodną z zamówieniami klientów
• Zbieranie zamówień
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy- mile widziane
• Duża motywacja do pracy
• Zdolność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku
• Gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy
• Zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy:
• Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą
• Atrakcyjne zarobki od 9,40 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego
• Pracę na długi okres czasu
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Transport do/z pracy
• Opiekę polskiego koordynatora
• Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień

Prosimy o aplikowanie przez link: lub wysyłanie CV na adres: iga@time2work.com.pl
Informacje pod tel: +48 505 698 268

ID ogłoszenia: 111586b602c82759

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IgaP
  • Zarejestrowany od: 7 listopada 2016

Inne przedmioty dodane przez IgaP

Ostatnie przedmioty dodane przez IgaP »