do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na magazynie przy zamówieniach bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 18 września 2014 01:34

Poszukujemy magazynierów do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień. Oferta z Tilburga na magazynie przy sortowaniu artykułów. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach
– układanie produktów zgodnie z ustalonym systemem
– zajmowanie się sortowaniem
– obsługiwanie komputera
– pracownik przygotowuje paczki do wysyłki
– inne prace magazynowe

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia w pracach magazynowych mile widziane
– posługiwanie się językiem angielskim na poziomie A2
– posiadanie referencji będzie dodatkowym atutem
– osoba niekarana
– odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność
– elastyczność godzinowa
– chęć do pracy zmianowej

Oferujemy:
– zatrudnienie również dla kobiet na okres 6 miesięcy
– pacę zmianową w międzynarodowym zespole
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Proszę wysyłać CV w języku angielskim i dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule proszę wpisać: SKLEP INTERNETOWY

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lk37/

ID ogłoszenia: 177541a13f6dc834