do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz zbieranie zamówień bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:56

Aktualnie szukamy od zaraz pracowników magazynowych przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Holandii na magazynie bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia. Pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: JD/ZZ/02/2015

Zadania:
– dbanie o prawidłowe rozmieszczenie produktów na półkach magazynowych
– wyszukiwanie towaru i kompletowanie zamówień
– przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania:
– umiejętność wykonywania kilku czynności na raz
– język angielski bądź niemiecki na dobrym poziomie
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– osoba odpowiedzialna, samodzielna, zaangażowana w wykonywane prace
– dobre ogólne zdrowie fizyczne

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomagamy przy organizacji transportu z Polski do Holandii
– pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania płatne 86,98 euro za 7 dni
– ubezpieczenie w cenie 82,51 euro/mc
– podpisanie legalnej umowy tymczasowej na holenderskich zasadach

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: opole@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/zbieracz-zamowien-holandia-id268579.html

ID ogłoszenia: 92654e0a4b450732