stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień Haga od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 19 grudnia 2014 00:17

Poszukujemy magazynierów do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz w Hadze na magazynie z produktami kosmetycznymi. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego bądź niderlandzkiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego
– obsługiwanie skanera ręcznego
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– kompletowanie zamówień
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do kraju zatrudnienia
– język angielski bądź holenderski na dobrym poziomie
– zaangażowanie, samodyscyplina
– posiadanie doświadczenia w pracach magazynowych będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– uprawnienia do prowadzenia wózków typ Reachtruck będą atutem
– posiadanie prawa jazdy i przyjazd samochodem mile widziane

Oferujemy:
– wypłaty co tydzień
– zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie
– auta służbowe dla osób bez własnych samochodów
– na miejscu możliwość skontaktowania się z polskimi rezydentami
– szkolenia pracownicze
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w politykę firmy

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila:
[ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230dn2/

ID ogłoszenia: 51654934b307dca8