Stawka od 10,57/h

Oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką od zaraz, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk/Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 14-12-2020
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 10 grudnia 2020 00:41

Aktualna od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką w rejonie Tilburga. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień ze znajomością języka angielskiego na stanowisku order pickera.

Lokalizacja: Tilburg/Waalwijk

Opis stanowiska:

-Zbieranie zamówień na magazynie z elektroniką różnych marek( laptopy, smartphony, telefony)

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Prawo jazdy kat.B- mile widziane

Oferujemy:

– Umowa na warunkach holenderskich
– Ubezpieczenie
– Dobre warunki zakwaterowania
– Transport do pracy
– Stawka €10,57 + dodatki zmianowe – nie ma wiekówki
– Wypłaty tygodniowe

diana5@onet.eu

ID ogłoszenia: 2025fcf77202871b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Diana
  • Zarejestrowany od: 8 grudnia 2020

Inne przedmioty dodane przez Diana

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Diana »