€10,38

Oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką od zaraz z językiem angielskim, Tilburg 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 27 marca 2021 01:35

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką wysokiej klasy w Tilburg. Zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień z językiem angielskim na dobrym poziomie.

Dla naszego klienta w miejscowości Tilburg i Waalwijk, poszukujemy pracowników magazynowych do pracy na magazynie z elektroniką najwyższej jakości (smartfony, tablety, laptopy itp.).

Obowiązki pracowników Syncreon w zależności od działu:
– Zbieranie zamówień
– Rozładunek / załadunek towarów
– Pakowanie
– Obsługa wózków widłowych
– Praca ze skanerem
– Praca z komputerem

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywny B1
– Mile widziane własne zakwaterowanie i transport Tilburg/Waalwijk/okolice
– Mile widziane doświadczenie jako kierowca EPT, HT lub RT
– Doświadczenie w logistyce mile widziane, ale nie wymagane
– Prawo jazdy będzie dużym atutem
– Motywacja i chęć do pracy
– Chęć do pracy w systemie dwu lub trzy zmianowym

Nasza oferta:
– Stawka €10,38 – €11,40 brutto/h (w zależności od stanowiska)
– Dodatki zmianowe, urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę polskich koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 147605dcd6c0fab6