do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na magazynie z elektronika bez języka od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 00:53

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii dla Polaków na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Ogłoszenie z Eindhoven aktualne od zaraz, zakwaterowanie odpłatnie zapewnione na miejscu oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy montowaniu oraz pakowaniu sprzętu elektronicznego, np. podzespoły telefonów i drukarki,a le też opcjonalnie po przeszkoleniu może to być lutowanie tego sprzętu;
  • bardzo dokładna i precyzyjna praca;
  • dostarczanie odpowiednich produktów na linię produkcyjną;
  • zbieranie zamówień;
  • przygotowywanie sprzętu elektronicznego do wysyłki;
  • wykonywanie innych, zleconych, drobnych prac magazynowych;
  • praca w okolicach Eindhowven, czyli w Son en Breugel.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język niderlandzki, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego;
  • możliwość wyjechania na dłużej;
  • zamiłowanie do techniki;
  • mile widziane będzie posiadanie zakwaterowania w okolicy;
  • dużym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość dłuższej współpracy;
  • zagwarantowane godziny;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania, transportu lokalnego oraz ubezpieczenia, które zostanie zaproponowane przez Agencję Pracy w Holandii;
  • wsparcie polskich rezydentów.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: [ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 1445c65a50c1b530

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na magazynie z elektronika bez języka od zaraz Eindhoven”

  1. natalia.jurczak na 17 czerwca 2019 @ 12:39

    Witam,

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od 1.07.2019. Proszę o pilny kontakt na adres mailowy: natalia.jurczak@hotmail.com.

    Pozdrawiam,
    Natalia Jurczak