do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na produkcji bez języka od zaraz Eindhoven pakowanie dań gotowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa na czas określony
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 21:45

Fabryka dań gotowych z Eindhoven od zaraz szuka nowych osób do pracy w Holandii na produkcję. Zatrudnienie bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Eindhoven.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie gotowych wyrobów;
  • wsparcie działań produkcyjnych;
  • etykietowanie towaru;
  • układanie produktów w skrzynkach;
  • praca odbywa się w trybie zmianowym.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • motywacja do pracy;
  • energiczność, szybkość;
  • przestrzeganie procedur oraz zasad panujących na produkcji;
  • dyspozycyjność na dłuższy czas;
  • komunikatywny język angielski będzie mile widziany;
  • doświadczenie będzie zaletą, jednak nie jest konieczne;
  • plusem będzie zaświadczenie o niekaralności.

Zapewniamy:

  • pomoc przy wszelkich formalnościach;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie płatne;
  • wysokie zarobki wypłacane raz w tygodniu;
  • premie za pracę na nadgodziny, noce i weekendy.

Dla kandydatów:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

info@hobij.pl z dopiskiem: PAKOWANIE POSIŁKÓW.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-zywnosci-gotowych-posilkow-eindhoven-id367302.html

ID ogłoszenia: 15957603966820e2

3 komentarze na “Oferta pracy w Holandii na produkcji bez języka od zaraz Eindhoven pakowanie dań gotowych”

  1. Rafał Strzemiński - chętny do pracy na 19 lipca 2016 @ 12:49

    Proszę o kontakt w sprawie tej oferty:
    795 966 860

  2. Rafał Strzemiński - chętny do pracy na 19 lipca 2016 @ 12:53

    Proszę o kontakt w sprawie tej oferty pracy:795 966 860

  3. Tomasz Moskal na 26 lipca 2016 @ 10:03

    Prosze o kontakt 691732305