do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji dań mrożonych Bunschoten bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: 6-12 miesięcy
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 03:24

Aktualnie poszukujemy Polaków do pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu dań mrożonych. Oferta z Bunschoten od zaraz bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Bunschoten
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: 0d zaraz

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– pakowanie produktów
– kontrolowanie jakości
– zgłaszanie o zaistniałych błędach
– oraz inne zadania produkcyjne

Wymagania:
– zdolność do pracy zmianowej
– możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
– podjęcie pracy również w weekendy
– wyjazd do Holandii na minimum 6 miesięcy do roku czasu
– stanowisko dla absolwentów bądź osób posiadających status bezrobotnego przez co najmniej rok czasu
– dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia produkcyjnego
– znajomość języka angielskiego jest mile widziana
– prawo jazdy kat.B będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego

Oferujemy:
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– pracę na 3 zmiany
– legalną pracę nawet na rok czasu
– zakwaterowanie wraz z ubezpieczeniem
– przejazdy do pracy są zapewnione przez firmę

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (napisane po angielsku) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: gnoth@covebo.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249cad/

ID ogłoszenia: 99555de5cf8d9ff6