do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 26 września 2014 19:41

Kierownik zakładu produkcyjnego z Amsterdamu szuka osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta na linii produkcyjnej przy pakowaniu odzieży, słodyczy, wędlin, owoców i warzyw.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia różne lokalizacje: Oss, Beilen, Woerden, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 855

Zadania:
Jest to praca fizyczna na produkcji polegająca na pakowaniu produktów wytwarzanych w firmie. Pracownik będzie kontrolował jakość produktów oraz zgłaszał przełożonym o wszelkich nieprawidłowościach.

Wymagania:
– język niemiecki bądź angielski będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku mile widziane
– osoba zorganizowana, odpowiedzialna, energiczna
– chęć do pracy w większej grupie
– umiejętność zarządzania czasem
– dobre zdrowie, bez nałogów

Oferujemy:
– zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie
– dobre warunki pracownicze
– legalne zatrudnienie
– codzienne dojazdy do/z pracy
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– oferujemy szkolenia w pierwszych dniach
– wprowadzenie w politykę firmy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-pracownik-produkcji-oss-beilen-woerden-amsterdam,oferta,3574448

ID ogłoszenia: 69554257b8516719

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Amsterdam”

  1. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam od zaraz.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Mam wyksztalcenie policealne.Pracowałam na kasie przez 4 lata.Jestem dobrą uczennica z nauk ścisłych.Znam 4 języki obce.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta muzyce i handlu pracowałam przez 25 lat w tych zawodach.Wyjazd na stałe.Chce się dostosować i nauczyć się prawa państwa Holandii.Muj numer telefonu 797918823.
    Z poważaniem
    Marta Wrona