do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 5 października 2014 22:28

Aktualnie szukamy osób do pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu owoców i warzyw. Oferta z Rotterdamu bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca przy linii produkcyjnej
– pakowanie warzyw i owoców
– mycie produktów spożywczych oraz ich krojenie
– dbanie o ciągłość produkcyjną
– kodowanie paczek
– przygotowywanie do dalszej wysyłki
– utrzymywanie porządku na miejscu pracowniczym

Wymagania:
– język angielski na poziomie pozwalającym na komunikację z pracodawcą
– możliwość wyjazdu za granicę na pół roku
– dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kat.B
– osoba posiadająca zaświadczenie o niekaralności będzie mile widziana
– dobre zdrowie
– gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– szkolenia
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– odpowiedzi na pytania
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim bądź angielskim na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule proszę wpisać: WARZYWA/OWOCE.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ncbk/

ID ogłoszenia: 617543133da7b227

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Rotterdam”

  1. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;0657457218