do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka przy pakowaniu boczku Haarlem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haarlem
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 01:06

Propozycja zatrudnienia w zakładzie przetwórstwa mięsnego z Haarlem. Holandia praca od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu boczku z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji, pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Haarlem, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika należy pakowanie i rozkładanie boczku, cięcie oraz krojenie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej jest mrożenie oraz wędzenie mięsa

Wymagania:

  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności i referencje
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • gotowość podjęcia pracy na okres min. 6 miesięcy

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez agencję
  • transport do pracy
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • wsparcie w załatwianiu formalności, w tym numeru sofi
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wysokie zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 255581d0db542483

6 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka przy pakowaniu boczku Haarlem”

  1. Jesteśmy para zainteresowani praca od zaraz prosimy o kontakt +48534220724

    • Jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu boczku. Obecnie mieszkam w Aalsmeer Holandia. Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą to proszę o kontakt pod nr. tel +31619712568. Jestem dyspozycyjny mam własny transport, mam VCA. Nazywam się Felka Wiesław lat 56.

  2. Para szuka pracy na 7 listopada 2016 @ 08:50

    Jesteśmy para ona 26 ja 38 lat ekspert budowlany szukamy pracy w Holandii

  3. Para szuka pracy na terenie Holandii ona 26 lat on 37 ekspert budowlany

  4. Jestem zainteresowany pracą od 10.11.2016.

  5. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki