do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka przy pakowaniu czekoladek Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 3 tygodnie
  • Opublikowany: 3 października 2018 00:32

Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek w zakładzie z Waalwijk. Praca w Holandii od zaraz dla Polaków – pakowaczy. Poszukujemy 3 kandydatów, zapewniamy dobre zarobki i miejsce zamieszkania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Waalwijk.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Wakaty: 3.

Zadania na stanowisku:

  • układanie i pakowanie czekoladek;
  • etykietowanie opakowań;
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę;
  • zadania wykonywane są w pozycji siedzącej;
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • komunikatywny język angielski;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 tygodnie;
  • gotowość do zatrudnienia także w innych zakładach;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • punktualność;
  • przyjazne podejście i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki i pakiet socjalny;
  • wolne weekendy;
  • wszelkie formalności niezbędne do zatrudnienia;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii;
  • możliwość zatrudnienia na dłużej;
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie i dojazdy do pracy – dla chętnych.

Aplikacje:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 77 456 16 05
+48 608 494 700

lub do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1545baa021ee4825

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka przy pakowaniu czekoladek Waalwijk”

  1. jestem zainteresowana czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne