do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie odzieży bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 01:14

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie odzieżowym marki H&M. Zatrudnienie w Tilburgu dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie sklepu internetowego marki H&M zajmującego się sprzedażą wysyłkową odzieży
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień na hali

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie lub język holenderski umożliwiający komunikację
  • możliwość pracy od zaraz na okres co najmniej 6 miesięcy
  • ważne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki oraz dodatki
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na warunkach holenderskich
  • pracę w systemie 3-zmianowym 6 dni w tygodniu
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie od 75 euro za tydzień
  • możliwość skorzystania z odpłatnego ubezpieczenia

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prac prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

barbara.olszewska@adecco.com

Źródło: http://www.infopraca.pl/praca/pracownica-pracownik-magazynu-internetowy-sklep-odziezowy/tilburg-holandia/13989942

ID ogłoszenia: 540587febb49a166