12,16 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie kosmetyków bez języka Ede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 listopada 2022 19:57

Od zaraz oferya pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie w Ede bez znajomości języka niderlandzkiego na magazynie kosmetyków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ede, Heteren, Oosterhout.

Wynagrodzenie: 12,16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie produktów kosmetycznych oraz chemicznych;
  • zadaniem będzie też sortowanie produktów oraz kompletowanie zamówień;
  • zabezpieczanie i przygotowywanie towarów do transportu;
  • układanie towarów na paletach;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez doświadczenia;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • wsparcie koordynatora przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem firmowym;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF z dostępem do wi-fi;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zorganizowanie przejazdu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 504 181 439

Źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-z-kosmetykami-holandia,oferta,9468421

ID ogłoszenia: 3566356cb28edf3e