10 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie sklepu bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 września 2017 00:46

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz na magazynie sklepu internetowego z Waalwijk przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce pracy: Waalwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę brutto

Liczna wakatów: 20

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sklepu sprzedającego przez internet płyty, książki, zabawki, buty oraz sprzęt elektroniczny
  • do zadań pracownika będzie należało kompletowanie zamówień oraz pakowanie produktów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu na dłuższy okres
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w różnych zakładach
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w znanej na rynku firmie
  • szansę rozwoju zawodowego
  • pracę w Holandii na dłużej
  • dojazd do pracy rowerem
  • zapewnione odpłatnie zamieszkanie, ubezpieczenie oraz transport lokalny

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 85959ca59949dd21