€12.57 - €13.60

Oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie w Oirschot jako Operator EPT / order picker

  • Miasto lub region: Oosterhout, Katwijk, Haps (okolice Nijmegen)
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: bez ograniczeń
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 grudnia 2021 00:54

Z komunikatywną znajomością języka angielskiego od zaraz w Oirschot dostępna ciekawa praca w Holandii na magazynie jako order picker – operator wózka EPT.

1ToDrive poszukuje obecnie pracowników na stanowisko
Magazynier – operator EPT / Orderpicker

Miejsce pracy: Oosterhout GE, Katwijk, Haps (okolice Nijmegen)

Zakres obowiązków:

-Obsługa EPT
-Zbieranie zamówień
-Załadunek i rozładunek ciężarówek

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, a czasem w soboty. Twoja praca odbywa się na dwie zmiany:
-Zmiana 1: od 06.00 – 15.00
-Zmiana 2: od 15.30 – 00.30

Wymagania:
-Angielski na poziomie komunikatywnym
-Certyfikat EPT
-Chęć pracy w systemie 2-zmianowym
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Własny samochód do/z pracy
-Własne zakwaterowanie w okolicy

Oferujemy:
-Holenderska umowa o pracę
-Płatności tygodniowe
-Atrakcyjne wynagrodzenie € 12,57 za godzinę
-Gwarantowana podwyżka po 3 miesiącach pracy na € 13,07
-Możliwość bezpłatnego kursu języka holenderskiego
-Wakacyjne pieniądze i dni urlopowe
-Ubezpieczenie zdrowotne
-Program emerytalny (po 26 tygodniach pracy)
-Ilość godzin tygodniowo: 40-48

katowice@1todrive.com

ID ogłoszenia: 46461af31f6306d5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: 1todrive
  • Zarejestrowany od: 17 marca 2021

Inne przedmioty dodane przez 1todrive

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez 1todrive »

error: Kopiowanie zabronione!