11,18 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez języka Ochten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ochten
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 02:09

Chętnie zatrudnimy od zaraz w fabryce z Ochten na produkcji ciastek. Praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Ochten, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,18 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją ciastek
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie towarów do pudełek przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na produkcji
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • pełna dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • zapewnione odpłatnie miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • wsparcie i pomoc polskiego konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

p.szlaga@pran.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-w-fabryce-ciastek-3948738.html

ID ogłoszenia: 9425a43c593ca589

3 komentarze na “Oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez języka Ochten”

  1. Witam
    Wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    Proszę o kontakt email lub telefonicznie 785240499
    Pozdrawiam

  2. witam jesteśmy zainteresowani oferta pracy .proszę o szybka odpowiedz pod numer tel 796 919 806 lub SMS pozdrawiam

  3. Agnieszka i Piotr na 4 stycznia 2018 @ 17:46

    Pilnie poszukujemy pracy ja wraz z moim patnerem obecnie przebywamy Holandii.nasz nr.kontaktowy 793 089 863