350.00

Oferta pracy w Holandii od zaraz produkcja-montaż rowerów stacjonarnych, Wassenaar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wassenaar
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 1 listopada 2020 22:43

Aktualna od zaraz oferta pracy w Holandii przy produkcji rowerów stacjonarnych w fabryce z Wassenaar. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum B1.

Szukamy pracowników!!!
TYLKO PANOWIE Z HOLANDII
PRODUKCJA ROWERÓW STACJONARNYCH
Zakres obowiązków
kompletowanie zamówień
pakowanie produktów
proste prace montażowe

Wymagania: komunikatywny j. angielski (poziom B1)
Pracodawca oferuje:
legalną i stabilną pracę w systemie dwuzmianowym
• 1.zmiana 10.29€br/h
• 2.zmiana 13.68€br/h + € 10 dodatek posilkowy
Zarobki około 350€netto tyg.

Wyslij CV na adres:
anna@holandiajobs.pl
Zadzwoń +48790833585

ID ogłoszenia: 6065f9ea9f70ca67