10.61

Oferta pracy w Holandii od zaraz produkcja przekąsek fingerfood, Wijk bij Duurstede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kleve
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 00:11

Fabryka z Wijk bij Duurstede poszukuje od zaraz kandydatów do ciekawej pracy w Holandii przy produkcji przekąsek przeznaczonych do smażenia na głębokim oleju.

Praca w zakładzie produkującym przekąski/fingerfood

Zakład produkcyjny zajmujący się produkcja szerokiej gamy przekąsek przeznaczonych do smażenia na głębokim oleju, jak i produktów.

Oferujemy:
Stawka godzinowa – 10,61€+dodatki
Praca na 2 zmiany 06:00-15:00 / 15:00-00:00
Praca w miejscowości Wijk bij Duurstede
Zakwaterowanie zapewnione w Kleve (DE) lub Valburg/Heteren (NL)
Obowiązki:
Porcjowanie sera
Napełnianie zbiorników z panierka
Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
Kontrola, jakości
Oczekiwania:
Znajomość języka Angielskiego / Niemieckiego / Holenderskiego
Doświadczenie przy produkcji żywności mile widziane
Posiadanie prawo jazdy jest także mile widziane

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O PRZESŁANIE CV na adres anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585

ID ogłoszenia: 5185fc284d26a749