10,48€/h brutto

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka Soest 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Soest
  • Długość umowy: brak danych
  • Opublikowany: 23 stycznia 2019 00:24

Aktualna oferta pracy w Holandii w Soest na produkcji przy pakowaniu ciastek i kanapek. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz bez znajomości języka niderlandzkiego z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji.

Lokalizacja: Soest.

Wynagrodzenie: 10,48 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca produkcyjna przy linii taśmowej;
  • układanie półproduktów na linii, a także tworzenie gotowych produktów;
  • pakowanie gotowych produktów, czyli ciastek, kanapek i wrapów.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu podstawowym;
  • mile widziane jest prawo jazdy i doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 10,48 Eur brutto, czyli 9,20 + 15% dodatku;
  • umowę na warunkach holenderskich;
  • wypłatę co miesiąc;
  • dodatki za nadgodziny w wysokości 125% oraz dodatki zmianowe w wysokości 125%;
  • zapewnione zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii, a także transport do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie pełne;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • kawa i herbata podczas przerw, która jest dostępna w kantynie.

Aplikacja:

Aplikacje należy składać poprzez stronę: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1290&ref=

ID ogłoszenia: 8315c38c70b42e38