9,70 Eur brutto/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Oss lub Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss/Veghel
  • Długość umowy: min. 6 tygodni z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 21 października 2019 17:02

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla pakowaczy. Oferta 2019 z Oss lub Veghel przy pakowaniu słodyczy również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss/Veghel.

Wynagrodzenie: dla osób +21 lat – 9,70 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie na taśmie różnego rodzaju słodyczy – cukierki, batoniki, żelki oraz gumy do żucia.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B,  a także znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki zmianowe: 1 zmiana – 105%, 2 zmiana 115%, a 3 zmiana 128$%;
  • po 5 tygodniach pracy stawka wzrasta o +0,20 Eur, a po 10 tygodniach o kolejne +0,20 Eur;
  • holenderską umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie;
  • na miejscu możliwość wyrobienia numeru SOFI;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie max. 96 Eur na tydzień;
  • ubezpieczenie w cenie 23,60 Eur na tydzień;
  • możliwość podjęcia stałej współpracy;
  • pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/oss-veghel-holandia/14376921

ID ogłoszenia: 7915d95f51c40f9e