do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz sprzątanie hoteli bez języka dla par Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 lutego 2020 21:10

Dla par zatrudnienie w Amsterdamie przy sprzątaniu hoteli także bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii jako pokojówka-pokojowy z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w pokojach hotelowych zgodnie ze standardami hotelowymi.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • precyzyjność;
  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczny jest komunikatywny język angielski;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • wypłatę zawsze na czas raz w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe – stawki godzinowe, które są powiększone o dodatek wakacyjny;
  • dodatkowo będą płatne godziny urlopowe;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie;
  • bezpłatny transport do/z pracy;
  • bezpłatne szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Osoby, które chcą pracować w Amsterdamie przy sprzątaniu hoteli, mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/housekeeping-pokojowka-ekskluzywne-hotele-praca-holandia-praca-takze-dla-par/holandia/14782381

ID ogłoszenia: 8235e29d87016cd1