stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii od zaraz w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 28 maja 2016 23:38

Oferujemy wolne stanowisko w Hadze od zaraz, przy pielęgnacji kwiatów w szklarni. Holandia praca w ogrodnictwie, bez znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia. Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazdy do miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: według stawek wiekowych.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pielęgnacja chryzantem i innych kwiatów sezonowych;
  • plauzowanie i podlewanie;
  • sadzenie;
  • przygotowanie kwiatów do sprzedaży – pakowanie;
  • zadania są przydzielane przez kierownika.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dobry stan zdrowia, szczególnie brak uczulenia na kwiaty;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat.B;
  • dyspozycyjność do pracy na 3 lub 6 miesięcy;
  • plusem będzie komunikatywny język angielski;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wypłatę wynagrodzenia co dwa tygodnie;
  • dodatek wakacyjny wypłacany co tydzień;
  • dobrze wyposażone i komfortowe zakwaterowanie;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez adres www:

ID ogłoszenia: 541574373e51bde5

6 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii od zaraz w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach Haga”

  1. Michałł na 29 maja 2016 @ 18:21

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jestem w holadnii moge pracowac od zaraz mam mieszkanie .

  2. Jestem zainteresowana ta prac.kamila witt

  3. Dzień Dobry jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Mieszkam w Holandii, i moglbym zaczac prace od zaraz. Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby. To moj nr kontaktowy 533298508

  4. Jestem zainteresowana wasza praca proszę o szybka odp to mój nr 502731838

  5. Jestem zaineresowana praca prosze o kontakt 515426187