9,26 euro za godzinę brutto.

Oferta pracy w Holandii ogrodnictwo bez języka od zaraz ścinanie róż Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa na dłuższy okres
  • Opublikowany: 31 maja 2016 01:11

Propozycja pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach, bez znajomości języka. Szklarnia z Luttelgeest od zaraz poszukuje osób do ścinania róż. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik ścinania róż.

Miejsce: Luttelgeest.

Stawka godzinowa: 9,26 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • ścinanie kwiatów sekatorem;
  • praca wymaga delikatności, aby nie uszkadzać kwiatów;
  • kierownik może zlecać również inne zadania związane z pielęgnowaniem róż.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku – przy ścinaniu róż w szklarni;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • umiejętność działania w grupie;
  • motywacja do pracy;
  • przyjazne nastawienie;
  • sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie niedaleko pracy;
  • ubezpieczenie;
  • codzienny transport do szklarni;
  • wypłaty raz w tygodniu;
  • wstępne przeszkolenie;
  • umowę opartą o holenderskie prawo pracy;
  • miłe i przyjazne środowisko zatrudnienia;
  • dobre i regularnie wypłacane zarobki

Dla kandydatów:
Prosimy o kontakt telefoniczny pod jeden z podanych numerów:

533087111 lub 739230594

Źródło: http://www.praca4u.net/scinanie-roz-z-doswiadczeniem-id369568.html

ID ogłoszenia: 995574cb53158a44