stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii ogrodnictwo od zaraz bez języka przy kwiatach Veghel 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Zatrudnienie na dłużej
  • Opublikowany: 19 września 2018 01:10

Aktualna praca w Holandii bez znajomości języka na plantacji z Veghel. Zatrudnienie od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach, również dla osób bez doświadczenia. Ważna jest możliwość szybkiego rozpoczęcia.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Veghel. Praca możliwa też w Oss i Uden.

Zarobki według stawek wiekowych:

19 lat – 7,75 euro/h brutto.

20 lat – 8,72 euro/h brutto.

21 lat i więcej – 9,69 euro/h brutto.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie kwiatów;
  • ścinanie ich;
  • prace pielęgnacyjne;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • pracownik musi mieć założone konto walutowe jeszcze przed wyjazdem;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • przyjazne nastawienie;
  • motywacja;
  • chęć pracy przy kwiatach;
  • gotowość do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy

  • pomoc we wszelkich formalnościach – wyrobieniu numeru SOFI itp;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach – pokoje 2-3 osobowe, polska telewizja, internet, sprzęt AGD,
  • kwatery zlokalizowane w różnych miasteczkach w Westland;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • bezpłatne dojazdy do pracy (samochodem lub rowerem);
  • opieka polskiego polskiego rezydenta;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego:
511757402 lub 888092119

lub aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 5225ba0c683a83e3