do ustalenia

Oferta pracy w Holandii pakowanie ubrań na magazynie bez języka Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 5 grudnia 2015 16:46

Posiadamy wolne stanowiska dla magazynierów bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii (Woerden) na magazynie przy pakowaniu ubrań. Oferujemy miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Woerden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (7.12.2015)

Zadania:
Pracownik pakuje ubrania oraz zabezpiecza towar przed kradzieżą doczepiając klipsy zabezpieczające. Inne czynności to metkowanie oraz naklejanie cen.

Wymagania:
– zdolność do pracy manualnej
– zaangażowanie, zaradność,
– gotowość do szybkiego podjęcia stanowiska
– przyjazne nastawienie
– umiejętność pracowania w grupie
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– zaradność, samodzielność

Oferujemy:
– przejazd z Polski do Holandii
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– przejazdy do pracy
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– wsparcie polskiego opiekuna
– zatrudnienie również dla par
– pomoc w sprawach administracyjnych w tym założeniu numeru SOFI
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ubran-woerden,oferta,4270281

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ubran-woerden,oferta,4270281

ID ogłoszenia: 2455662f9c4a3738

7 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii pakowanie ubrań na magazynie bez języka Woerden”

  1. Joanna i Krzysztof na 6 grudnia 2015 @ 11:48

    Jesteśmy para pilnie poszukujemy pracy mamy doświadczenia możemy pracować po 12 godziny prace możemy zacząć od zaraz prosimy o kontakt telefoniczny+31501933587

  2. Witam jestesmy para szukajaca pracy pilnie. Prosze o jakokolwiek odpowiedz. Pozdrawiam

  3. Krzysztof Gorzelinski na 8 grudnia 2015 @ 16:31

    Jestem chętny pracą na magazynie proszę o kontakt to mój numer 95 757276 lub kom 726565276

  4. Katarzyna na 9 grudnia 2015 @ 11:10

    Witam. Pilnie poszukuję pracy. Jestem energiczna, nie boję się ciężkiej pracy. Pozdrawiam

  5. Witam. Ja wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta proszę o kontakt na nr.782264392

  6. jestem zainteresowany pracą od zaraz mogę podjąc wszelkie odpowiedzi proszę kierować na adres e-mail mateusz.mateusz07@onet.pl