9,80 euro brutto za godzinę

Oferta pracy w Holandii pakowanie warzyw bez znajomości języka Poeldijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Poeldijk
  • Opublikowany: 16 marca 2016 22:19

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Holandii, bez znajomości języka. Zakład produkcyjny z Poeldijk poszukuje pracowników do pakowania owoców i warzyw, oraz innych zadań na bieżąco zlecanych przez kierownika.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto.

Lokalizacja: Poeldijk, Holandia.

Opis stanowiska:
pracownik na tym stanowisku odpowiada za sortowanie oraz pakowanie owoców i warzyw. Do obowiązków będzie należało również naklejanie etykiet. Możliwe również inne zadania związane z produkcją i pakowaniem.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem;
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • dokładność i sumienność;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • rzetelność, szczegółowość;
  • bystre oko oraz sprawne dłonie.

Zapewniamy:

  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę;
  • międzynarodowy, pomocny zespół;
  • zakwaterowanie niedaleko pracy;
  • szkolenie wprowadzające;
  • codzienne dojazdy do pracy.

Dla kandydatów:
Aplikacje należy składać poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” na stronie internetowej:

Skontaktujemy się jedynie  wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 88756e97f4a1168b

7 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii pakowanie warzyw bez znajomości języka Poeldijk”

  1. gotowy do pracy od zaraz na 17 marca 2016 @ 16:20

    Witam. Mam na imię Dariusz. Mam 19 lat. jestem zainteresowany waszą ofertą. Jak na mój wiek ma dosyć duże doświadczenie zawodowe. Pracowałem w sortowni, restauracji, supermarkecie i na budowie. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym. Jestem pracowity, sumienny, uczciwy. Nie boję się podejmować nowych zadań i szybko się uczę. Mój telefon kontaktowy to 725221030. Proszę o przychylne rozpatrzenie mojej propozycji.

  2. http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-warzyw-i-owocow/holandia-poeldijk/12600792 na 18 marca 2016 @ 14:48

    witam mam na mię Paweł mam 29 lat jestem sprytny,szybki,dokładny i pracowity ,,posiadam prawo jazdy kat b,,oraz nr sofi. pracowałem przy pakowaniu owoców i warzyw w wielyu miejscach za granicą sezonowo i mam doświadczenie. jestem gotowy na wyjazd od zaraz ,wyjade w każdym momęcie po otrzymaniu propozycji. nr kontaktowy 730995802

  3. witam jestem zainteresowana waszą ofertą mam doswiadczenie pracowałam w różnych firmach..proszę o kontakt 531-322-630

  4. Sebastian Korbik na 19 marca 2016 @ 10:29

    Stracilem pracy I szukam nowej. Jestem w Tilburgu I podejme Sie kazdej pracyod zaraz. Bardzo prosze o szybko kontakt zalezy mi na czasie 31 684-714-705

  5. Witam. Jestem zainteresowany wasza ofertą i gotowy do wyjazdu od zaraz.
    prosze o kontakt 511433143

  6. czubat piotr na 4 kwietnia 2016 @ 16:39

    Jesteśmy zainteresowani wasza oferta jestem z żoną od dwóch lat w holandi pracujemy na sortowni papryki od dwóch lat posiadam prawo jazdy oraz uprawnienia na wózki widłowe

  7. Jestem zainteresowany tą pracą . Mogę w ciągu 12 godzin być na miejscu . W czterech własnym autem . Proszę o kontakt 663223511