6,80-9,12 euro/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka Den Haag

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 03:04

Zatrudnienie od zaraz dla 20 osób do pracy w Holandii w ogrodnictwie na 6 miesięcy. Oferta w Den Haag przy pielęgnacji kwiatów szklarniowych bez języka holenderskiego.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Den Haag
Wynagrodzenie: 6,80-9,12 euro/h
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 20

Zadania:
– pielęgnowanie kwiatów, które należy podlewać i nawozić
– zbiór wszystkich rodzajów kwiatów rosnących w szklarni oraz ich pakowanie na hali
– sadzenie sadzonek
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– pożądane są kobiety
– dokument potwierdzający niekaralność
– język niemiecki bądź angielski na poziomie podstawowym
– pozostanie w Holandii przez 24 tygodnie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– pozytywne nastawienie do ludzi
– sprawne dłonie
– szybkość wykonywania zadań
– osoba energiczna, zaangażowana w soją pracę

Oferujemy:
– wynagrodzenie wiekowe od 6,80 do 9,12 euro za godzinę
– wypłata zaliczki co tydzień na konto pracownika
– miejsce do zamieszkania jest zapewnione wraz z ubezpieczeniem pracownika
– w razie konieczności pomagamy zorganizować przejazd do Holandii
– chętnym oferujemy stałą współpracę
– start od zaraz
– zatrudnienie na pół roku
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Należy zgłaszać swoją kandydaturę poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/praca-przy-kwiatach-ogrodnictwo-holandia/holandia/12378022

ID ogłoszenia: 598563e998d3bba2

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii od zaraz przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka Den Haag”

  1. Witam jestem zainteresowania ta praca mam nr sofi mogę wyjechać w każdej chwili. Pozdrawiam

  2. poszukuje pracy w den hag znajomosc jezyka niemieckiego i poczatkujacy holenderski prosze o kontakt.