do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu keczupu bez języka Wijchen od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 00:32

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji keczupu w zakładzie z Wijchen. Możliwe podjęcia zatrudnienia przy pakowaniu dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miasto: Wijchen, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie produkującym keczupy będzie polegała na zbieraniu zamówień oraz pakowaniu towarów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy na okres 3-6 miesięcy
  • zaletą będzie okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • chęć do podjęcia zatrudnienia na terenie Holandii
  • dodatkowym atutem będą referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • zapewnione przez agencję miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • pomoc w załatwianiu dokumentów
  • transport do pracy

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dopiskiem w tytule PAKOWANIE KETCHUPOW na adres:

praca@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-towarow-wijchen-id438605.html

ID ogłoszenia: 986589261669e75b