1,000.00

Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu warzyw i owoców okolice Hagi (Poeldijk)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Poeldijk
  • Długość umowy: 1,5 roku
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 06:54

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowani warzyw i owoców w firmie z okolic Hagi. Zatrudnienie od zaraz, mile widziane osoby znające język angielski.

Agencja zatrudnienia KBTI poszukuje osób do pracy przy pakowaniu warzyw i owoców w Holandii (Poeldijk/Haga)

Pakowanie warzyw i owoców w Holandii STAWKA DO 10,11 EURO

Obowiązki
– Pakowanie warzyw i owoców, ważenie produktów, układanie na tacki
– Pakowanie artykułów dla sklepów wielobranżowych

Wymagania
– dostępność
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy
– Holenderską umowę o pracę
– Stawki OD 9,11 do 10,11 euro brutto
– Tygodniowe wypłaty
– Zakwaterowanie
– Ubezpieczenie
– Pomoc koordynatorów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując pakowanie warzyw i owoców

ID ogłoszenia: 4135abb8ee02d37f