do ustalenia

Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 00:37

Przetwórnia z Venlo szuka Polaków do pracy w Holandii przy pakowaniu produktów spożywczych. Ogłoszenie dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Zapewniamy darmowy przejazd z Polski do Holandii oraz zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Venlo, Beilen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 855

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pakowaniem produktów spożywczych (wędliny, wyroby garmażeryjne, owoce, warzywa) przy taśmie.

Wymagania:
– od pracowników wymagamy zaangażowania
– zdolność do podjęcia danej pracy
– możliwość wyjazdu do Holandii
– oferta dla osób niemających problemów ze zdrowiem
– zatrudniamy jedynie kandydatów bez nałogów
– doświadczenie przy pakowaniu będzie mile widziane
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– osoba otwarta, kontaktowa
– przyjazne usposobienie

Oferujemy:
– bezpłatny przejazd do Holandii
– na miejscu zapewniamy dojazdy do pracy
– ubezpieczenie jest zapewnione
– miejsce do zamieszkania
– pomoc polskojęzycznych opiekunów
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-venlo-beilen,oferta,4077058

ID ogłoszenia: 35355d4f2d135ad0

11 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Venlo”

  1. Marek Wiesiolek na 20 sierpnia 2015 @ 06:21

    Mam40lat,wykształcenie srednie pracowity odpowiedzialny,byłbym zainteresowany wyjazdem do pracy w Holandii,wyjazd naokres3miesiecy badz dłuzej,po24sierpnia,posiadam numer sofii niezbedny do legalnej pracy w Holandii.Marek Wiesiołek Zabrze ul.hauptmana13,/2 numer kontaktowy 570918199,z pozytywne rospatrzenie z góry dziekuje

  2. Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu wędlin jestem osobą samotną dyspozycyjną komunikatywną i pełną zapału do pracy proszę o kontakt pozdrawiam

  3. jestem wraz z mężem zainteresowana pakowaniem art spożywczych i wędlin

  4. Witam,

    jestem zainteresowana udziałem w rekrutacji na stanowisko pakowacza lub inne bez znajomości języka

    Pozdrawiam
    Helena

  5. Witam,Mam 50 lat jestem zainteresowany udziałem w rekrutacji na stanowisko pakowacz.Proszę o kontakt nr 604 912626 pozdrawiam Kazek.

  6. Jestem zainteresowana praca mam 32lata, jestem dostępna od zaraz. Proszę o kontakt 504779363

  7. oferta do pakowania wędlin w Holandii na 31 sierpnia 2015 @ 18:06

    Witam jestem zainteresowana praca mam 35lat pracowałam już w Holandii posiadam prawo jazdy mój numer 724343339

  8. Witam,
    jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu w Holandii. Posiadam swój samochód oraz mieszkanie w Holandii. Mieszkam 20 km od Venlo. Proszę o kontakt : +31 616 909 231

  9. Witam,
    jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu. Posiadam swój samochód oraz mieszkanie w Holandii. Mieszkam 20 km od Venlo. Proszę o kontakt : +31 616 909 231

  10. Jarosław Włodarczyk na 6 września 2015 @ 17:34

    Witam, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą przy panowaniu mam 27 lat nie mam żadnych problemów ze zdrowiem ani nie mam nałogów pracowałem w pracach fizycznych, dodam że bardzo szybko się ucze proszę o kontakt tel: 531556897