9.04

Oferta pracy w Holandii przy produkcji elektroniki w firmie z Leiden – Nootdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leiden
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 06:02

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Leiden poszukuje pracowników. Propozycja pracy w Holandii na produkcji komponentów elektroniki od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

W chwili obecnej firma Seggment Sp. z o.o. o numerze certyfikatu 1088 posiada i upowszechnia oferte pracy dla osoby chcacej wykonywac proste prace produkcyjne dla klienta produkujacego czesci elektorniczne oraz roznego rodzaju sensory.

PRACA OD ZARAZ

Region: Holandia, NOOTDORP

Zakres obowiązków
• proste prace produkcyjne / magazynowe
• skladanie czesc
• przygotowywanie produktow do dalszej obrobki
• załadunek/rozładunek towaru

Pracodawca oczekuje:
• doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
• znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym
• Prawo jazdy

Pracodawaca oferuje:
• legalna i stabilna praca w Holandii
• pomoc w relokacji do Holandii
• wynagrodzenie 9,04 E/h lub stawka wiekowa
• opieka polskich koordynatorów
• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy Abu/Cao

Zgloszenia prosimy przesylac na adres:
michal@seggment.nl

ID ogłoszenia: 1695a1ff5b66b2e7

Linki sponsorowane

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez michal_seggment

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez michal_seggment »