10,80 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii przy produkcji ulotek w drukarni od zaraz, Molenaarsgraaf

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Molenaarsgraaf
  • Data rozpoczęcia pracy: 25-05-2021
  • Długość umowy: 31-12-2021
  • Opublikowany: 13 maja 2021 00:05

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Molenaarsgraaf poszukuje od zaraz kandydatów także bez znajomości języka do pracy w Holandii przy produkcji ulotek w drukarni.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów d pracy na stanowisku: pracownik produkcji w drukarni. Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Jeśli szukasz oferty u sprawdzonego pracodawcy zagranicznego z zapewnioną dużą ilością godzin – to tak oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

praca przy produkcji ulotek (wyjmowanie ulotek z maszyny, pakowanie w pudełka, umieszczenie pudełek na palety)

Nasze oczekiwania:

dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres około 6 miesięcy
mile widziane doświadczenie oraz gotowość do wykonywania pracy na produkcji
zdolności manualne (prace trzeba wykonywać zręcznie, w szybkim tempie)
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B (nie wymagamy jednak od wszystkich kandydatów)
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
otwartość w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich umiejętności
dokładność i zaangażowania w wykonywanej pracy
umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
pracę na jedną zmianę z zapewnioną ilością godzin
możliwość podjęcia dłuższej współpracy u sprawdzonego pracodawcy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatki wakacyjne i urlopowe
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 528609d1e40ba7d9

error: Kopiowanie zabronione!