do ustalenia

Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 października 2015 00:15

Szukamy kandydatów do fizycznej pracy w Holandii polegającej na sprzątaniu biur mieszczących się w okolicy Oss. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Holandia, Oss
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– należy uporządkować biurka pracowników nie naruszając dokumentów
– wyrzucanie śmieci
– odkurzanie
– czyszczenie łazienek, kuchni
– itp.

Wymagania:
– dobre zorganizowanie
– samodzielne wykonywanie zadań
– uczciwość, punktualność
– godne reprezentowanie firmy
– posiadanie doświadczenia jest pożądane
– przyjazd samochodem
– szukamy kandydatów zamieszkałych w okolicach Oss
– szybkość, zwinność
– angielski bądź holenderski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– ciągłość pracy
– dobrze płatną pracę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– szybkie przeszkolenie
– zatrudnienie w Holandii

Aplikacja:
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: gdynia@hcaprojectsupport.com z dopiskiem Biuro Oss
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24elk9/

ID ogłoszenia: 719562957bedb785

5 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Oss”

  1. Witam jestem zainteresowana ta praca mieszkam wOss

  2. Sprzatanie biura w Oss na 24 listopada 2015 @ 13:31

    Dzien Dobry Chetnie przyjme ta prace.Mam doswiadczenia w sprzataniu,sprzatalam 4 lata.

  3. poszukuję pracy na stanowisku sprzątaczki na 7 stycznia 2016 @ 16:41

    Witam, mam 24 lata, dobrą znajomość jeżyka angielskiego, prawo jazdy kat.B. Szybko się uczę i myślę, że mimo braku doświadczenia spełniam kryteria zamieszczone w Państwa ogłoszeniu.

  4. poszukuje przce przy sprzataniu na 9 kwietnia 2017 @ 21:22

    Witam,poszukuje prace przy sprzataniu,narazie na krotki okres pozniej jesli mozliwe na dlugi,,mam doswiadczenie i znajomosc j.holenderskiego,pozdrawiam