do ustalenia

Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu lotniska bez języka Amsterdam 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 14 października 2015 18:07

Zatrudnienie wakacyjne na rok 2016 dla Polaków przy sprzątaniu terenu lotniska i samolotów. Praca w Holandii w Amsterdamie bez znajomości języka holenderskiego. Zapewniamy samochód służbowy.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– porządkowanie terenu znajdującego się na lotnisku
– sprzątanie samolotów (oraz kuchni tam się mieszczących)
– zajmowanie się rozładunkiem i załadunkiem bagaży
– czyszczenie łazienek

Wymagania:
– zdolność do podjęcia danej pracy
– osoby zdrowe, zaangażowane, energiczne
-godne reprezentowanie firmy
– znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– zatrudnienie dla osób niekaranych
– zaplanowanie wyjazdu na wakacje 2016

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– zapewniamy zakwaterowanie
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– auto służbowe
– przejazd do Holandii jest zapewniony oraz powrót po zakończonej umowie
– przyjazne środowisko pracy
– pracę wakacyjną na rok 2016

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.praca4u.net/wakacje-2016-sprzatanie-lotniska-id320488.html

ID ogłoszenia: 705561e7ab8b4a53

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu lotniska bez języka Amsterdam 2016”

  1. Kamil Piech na 28 grudnia 2015 @ 15:53

    Witam, ja w sprawie pracy sprzątania, samolotów..