do ustalenia

Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 21:36

Szukamy pracowników sprzątających bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Eindhoven dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań, biur i domów.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca polega na dokładnym wyczyszczeniu powierzchni zleconych przez pracodawcę. Zadania, które będzie wykonywać osoba sprzątająca to na przykład zamiatanie podłóg czy zmywanie naczyń.

Wymagania:
– szybkie ale i zarazem dokładne wykonywanie zadań
– wyjazd na pół roku
– osoba energiczna z zapałem do pracy
– posługiwanie się angielskim na poziomie A2
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– doświadczenie będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– kandydaci niekarani z zaświadczeniem
– referencje z poprzednich stanowisk

Oferujemy:
– zatrudnienie na dłuższy okres
– dobre wynagrodzenie
– ubezpieczenie w cenie około 19 euro za tydzień
– miejsce zamieszkania płatne 86 euro za 7 dni
– darmowy transport wewnętrzny (codzienne dojazdy do pracy)
– legalną pracę na 6 miesięcy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku i z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: gdansk@hobij.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a074/

ID ogłoszenia: 58654cfcf3e98fb2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Eindhoven”

  1. Witam
    Mieszkam od roku w Holandii. dokładnie w Eindhoven. Dotychczas pracowałam jako personel czyszczący w hotelach. Znam dokładnie zakres obowiązków osoby sprzatającej.
    Pilnie szukam pracy w tym kierunku. Jestem osobą czystą, dokładną oraz sumienną. Jak najbardziej jestem zainteresowana ofertą sprzątania. Bardzo proszę o danie mi szansy. Znam angielski bardzo słabo ale uczę sie słówek systematycznie .
    Bedę wdzięczna za kontakt..

    z poważaniem Ilona M.

Zostaw odpowiedź do Ilona