stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu od zaraz bez języka Eindhoven 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: 17.09.2018
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 24 października 2018 01:47

Aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz przy sprzątaniu ośrodków campingowych. Zatrudnienie 2018 w Eindhoven bez znajomości języka holenderskiego. Nie wymagamy doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Eindhoven.

Zarobki: według stawek wiekowych.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie w budynkach sanitarnych kempingu;
  • porządkowanie biura oraz pomieszczeń socjalnych;
  • mycie podłóg, urządzeń w łazienkach, wycieranie kurzy, zamiatanie;
  • szorowanie budynków sanitarnych.

Wymagamy:

  • sumienność w działaniu;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • umiejętność działania w zespole;
  • komunikatywny angielski, niemiecki lub holenderski;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • motywacja;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w Holandii;
  • organizację wyjazdu za granicę;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 7415bc7478104b20