do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory papryki bez znajomości języka Goes

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 19:24

Dam sezonową pracę w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Oferta z Goes od zaraz przy zbiorach papryki. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Goes
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbiór papryki. Osoba zatrudniona będzie segregować warzywa i układać je w skrzynkach.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– podjęcie pracy na cały sezon
– dla osób z doświadczeniem przy zbiorach
– wyrobienie normy dziennej
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– punktualność

Oferujemy:
– podpisanie umowy na cały sezon
– pracę od zaraz
– miejsce do zamieszkania
– dostęp do Internetu
– przejazdy do pracy
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: biuro@hmserwis.pl w tytule należy wpisać: ZBIÓR PAPRYKI.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-papryki-z-doswiadczeniem-w-kapelle-id281165.html

ID ogłoszenia: 5345537a16043398

6 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory papryki bez znajomości języka Goes”

  1. praca sezonowa na 24 kwietnia 2015 @ 19:22

    Witam.
    Ja jak i moj chlopak jestesmy zainteresowani Panstwa ogloszeniem. Moglibysmy podjac prace od lipca ze wzgledu na to, ze jestesmy studentami. Prosze o odpowiedz czy jest mozliwosc podjecia pracy od lipca?
    Pozdrawiam, Sara Kaminska

  2. Praca sezonowa przy paprykach na 2 maja 2015 @ 18:42

    Witam.
    Poszukiwałam wraz z chłopakiem takiej właśnie oferty .Moglibyśmy wyjechać nawet pod koniec Maja.Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam,Paulina Bednarek

  3. anastazja na 5 maja 2015 @ 08:59

    Witam. Wraz z przyjaciółmi szukamy takiej właśnie pracy. Jesteśmy młodzi, z doświadczeniem przy zbiorach. Prace wykonujemy sumiennie. Chętna na wyjazd jest czwórka osób dwie dziewczyny i dwóch mężczyzn. Proszę i kontakt na nr 731693074 lub 794420673.

  4. Zbiór papryk na 5 maja 2015 @ 13:48

    Witam, jestesmy para 30 i 35 lat z Rzeszowa i jestesmy zainteresowani oferta pracy przy zbiorach papryki od końca maja. Proszę o kontakt tel 731184041 lub 535442576 ewentualnie na maila rura84@interia.pl proszę o kontakt

  5. witam nazywam się damian mam 21 lat jestem zainteresowany pracą jestem bez nałogu prosze o kontakt 515646264

  6. Jestesmy zainteresowani praca przy zbiorach jestesmy uczciwe nie palace i nie pijace pracowite prosze o kontakt 572949159

Zostaw odpowiedź do elzbieta i justyna