do ustalenia

Oferta pracy w Holandii przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 00:15

Poszukujemy pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Eindhoven przy zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pielęgnowanie dojrzewających pomidorów
– okręcanie pnączy w prawą stronę
– do zadań należeć będzie sortowanie oraz pakowanie warzyw
– praca przy pomidorach szklarniowych

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z pomidorami jest niezbędne
– możliwość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
– język angielski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– przyjazne usposobienie

Oferujemy:
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8 bądź za pomocą maila: biuro@goodjob.com.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2365jc/

ID ogłoszenia: 85548cc02ad3a3d

5 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Eindhoven”

  1. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą, jestem punktualny, pracowity, zmotywowany, sympatyczny, mój tel: 669096782

  2. Jestem zainteresowany panstwa oferta na 30 grudnia 2014 @ 18:02

    Mam 12 lat praktyki na szklarni przy pomidorach i ogorkach Ostatnio pracowalem przez agencje zon ale moj pracodawca upadl i musze teraz szukac nowej pracy JESTEM PRACOWITY I SUMIENNY . Nigdy nie bylem na zwolnieniu .moge wykonywac wszystkie prace na szklarni takie jak okrecanie ,wiazanie ,sortowanie,doslownie wszystko ,nawet remonty POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDZ SZUSTEK MOECZYSLAW ..Moj telefon kontaktowy 0048572833585

  3. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata

  4. Witam jestem zainteresowana państwem ofertą pracy jestem punktualna ,pracowita ,sympatyczna moj numer tel 722053397

  5. Bolesław na 17 lutego 2015 @ 12:33

    Witam jestem zainteresowany ofertą. Jestem dobrze zbudowany mam doświadczenie w tego rodzaju pracy,Posiadam prawo jazdy Kateg-B jestem bez nałogów nie rozmawiam z pracy mogę pracować w systemie 3 zmianowym i innym. proszę o kontakt. Jeszcze nie jednego młodego przeskoczę.

    Imię: Bolesław
    Nazwisko: Świrad
    Data Urodzenia: 31.05.1966
    Adres: Staszica 2/1
    Wałcz 78-600
    Telefon:+ 48 536-050-521
    E-mail:Bolesaw1966@wp.pl
    Wykształcenie:
    1981 Szkoła podstawowa w Strącznie
    Doświadczenie:
    1984-1995 Pracownik Budowlany
    1996-2002 Pracownik Leśny
    2003-2005 Pakowacz mięsa Holandia
    2006-2009 Rozbiórki Mieszkań Holandia
    2009-2011 Zbiór oliwek we Włoszech
    2011-2013- Produkcja Mrożonej Żywności Holandia
    2014-2015- Fabryka Samsung Wronki
    Umiejętności:
    – Szybko się uczę
    – Nie mam nałogów
    – Umiejętność Pracy w każdych warunkach
    – Umiejętność Pracy w grupie i indiwidualnie
    – Punktualność i Sumienność
    Znajomość Języka obcego:
    J.Angielski Podstawowy