do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii – Rotterdam w ogrodnictwie przy kwiatach i sadzonkach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 03:28

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz przy kwiatach i sadzonkach. Zatrudnienie w szklarni z Rotterdamu dla Polaków w ogrodnictwie. Oferta przeznaczona dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach

Miejsce pracy: Rotterdam

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy prac w szklarni przy kwiatach i sadzonkach.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie sadzonek, zajmowanie się kwiatami rosnącymi – przycinanie, pielęgnowanie a także sadzenie.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego komunikowania się za pomocą języka angielskiego
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy
  • zaletą będą aplikacje od osób młodych
  • uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych
  • pracowitość, obowiązkowość
  • zaangażowanie
  • duża motywacja i zapał

Oferujemy:

  • zapewnione lokum
  • opłacone ubezpieczenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • darmowe dojazdy do pracy

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania swoim zgłoszeń drogą elektroniczną.

adres kontaktowy: worksupport.847177@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-kwiaty-id266079.html

ID ogłoszenia: 67354cae1ee53378