do ustalenia

Pokojówka oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu hotelu bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 13 listopada 2015 12:13

Kierownik hotelu z Amsterdamu prowadzi nabór dla pokojówek bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii przy sprzątaniu pokoi. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: pokojówka
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Do zadań pokojówki będzie dokładne sprzątanie pokoi opuszczanych przez klientów oraz tych oczekujących na rezerwację. Czynności jakie będzie wykonywać to między innymi:
– okurzanie podłóg, dywanów
– mycie paneli
– zmiana pościeli oraz zanoszenie brudnych rzeczy do pralni
– czyszczenie toalet
– dbanie o to, aby w łazienkach zawsze znajdowały się świeże ręczniki oraz środki higieniczne

Wymagania:
– nienaganny wygląd
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– miła aparycja
– wytrzymałość fizyczna
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zdolność podjęcia pracy na pół roku
– stanowiska dla osób niekaranych oraz bez piercingu i tatuaży (akceptowane są te, które mogą zostać zakryte przez ubranie)
– umiejętność współpracowania z ludźmi
– osoba pozytywnie nastawiona do życia
– należy posiadać kulturę osobistą
– dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– legalną pracę na holenderskich zasadach
– zatrudnienie na 6 miesięcy
– możliwość dorobienia
– pracę w hotelu pięciogwiazdkowym
– szkolenia wprowadzające
– zdobycie nowych umiejętności

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez maila: twoja@pracawhotelu.pl bądź aplikowanie bezpośrednio przez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pokojowka-pokojowa-amsterdam,oferta,4237848

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pokojowka-pokojowa-amsterdam,oferta,4237848

ID ogłoszenia: 6945645bc3bce23a

1 odpowiedź na “Pokojówka oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu hotelu bez języka Amsterdam”

  1. witam po tej stronie piotr madzia  jestem zainteresowany oferta pracy jako pokojowka  w hotelach od zaraz .jestem  w holadii prosze o najszybszy kontakt  w sprawie pracy w amsterdamie  jako pokojowka na hotelach dziekuje z gory piotr madzia .to moj numer kontaktowy;735306661 piotr madzia