13, 16,25

Oferta pracy w Holandii w budownictwie jako monter paneli zewnętrznych, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven, Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Dłuższa współpraca
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 22:01

Proponujemy podjęcie pracy w Holandii w budownictwie jako monter paneli zewnętrznych. Zatrudnienie w Amsterdamie od zaraz dla osób z doświadczeniem zawodowym.

Poszukujemy osób na stanowisko MONTER PANELI ZEWNĘTRZNYCH w okolicy Eindhoven i Amsterdamu.

Obowiązki:

• Fasadowa instalacja systemem „Stick Type” i strukturalnego szklenia ścian osłonowych i paneli;
• Praca na wysokości;
• Montaż różnego rodzajów okładzin;
• Odbiór i kontrola zamówionych materiałów;
• Pomiar płyt i / lub płytek;Wiercenie, wbijanie lub przykręcanie okładzin na różnych strukturach;
Izolowanie

Wymagania:

• Znajomość charakterystyki materiałów wykorzystywanych w pracy w celu sprostania wymaganiom indywidualnych klientów;
Profesjonalne wykonywanie, budowanie fasad budynków prywatnych i biurowych uwzględniając potrzeby i wymagania klientów;
Umiejętność czytania rysunków technicznyc;
Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie średnim lub zaawansowanym;
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
Certyfikat VCA ;
BSN numer;
holenderski numer konta;
Zaangażowania i motywacji do pracy;

Zapewniamy:

Przyjazną atmoserę, zgrany zespół;
Konkurencyjne wynagrodzenie,wypłacane tygodniowo;
€13/h przez pierwsze 4 tyg.( okres próbny), możliwość nadgodzin: €16,25/h, Soboty:€ 19,50/h , Niedziele lub święta €26/h;
Zakwaterowanie, transport do pracy;
Legalną umowę opartą na holenderskich warunkach;
Możliwość dłuższej współpracy;
Organizujemy szkolenia VCA ( płatne €200);
Praca w okolicach Eindhoven i Amsterdamu

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o przesyłanie swojego CV w j. polskim, angielskim na adres: zuza@dailytalents.nl

ID ogłoszenia: 3555a0461dd872dc