do ustalenia

Oferta pracy w Holandii w hotelu dla pokojówki bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 września 2014 01:50

Kierownik 5 gwiazdkowego hotelu szuka kobiet do pracy w Holandii przy sprzątaniu. Oferta z Amsterdamu dla pokojówek bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: Sprzątaczka hotelowa
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowywanie pokoi hotelowych na przybycie nowych gości
– sprzątanie holi i sal konferencyjnych znajdujących się na terenie hotelu
– odkurzanie, ścieranie kurzy
– mycie łazienki, toalety
– zmienianie pościeli na świeżą
– itp.

Wymagania:
– języka angielski na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie przy sprzątaniu hotelowym mile widziane
– możliwość wyjazdu do Holandii na 6 miesięcy
– osoba ubiegająca się na to stanowisko nie może posiadać tatuaży w widocznych miejscach
– brak kolczyków na twarzy
– kandydaci nie mający problemów z prawem
– szybkość, energiczność, dyskrecja, punktualność
– miłe usposobienie

Oferujemy:
– dobrą i legalną pracę na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie w systemie cotygodniowym
– zapewniamy zakwaterowanie umiejscowione blisko hotelu
– oferujemy szkolenia pracownicze
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
– na miejscu obecność polskich opiekunów

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pokojowka-pokojowa-amsterdam-amsterdam-schiphol,oferta,3535714

ID ogłoszenia: 1185416092eefa41

8 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii w hotelu dla pokojówki bez języka Amsterdam”

  1. ewa lewandowska na 25 września 2014 @ 17:50

    jestem zainteresowana

  2. jadwiga bartosik na 6 października 2014 @ 20:28

    jestem zainteresowana tą ofertą pracy,

  3. jetsem zainteresowana prosze o meil w celu przesłania Cv

  4. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam od zaraz.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Znam 4 języki obce.Jestem dobrą uczennica z nauk ścisłych.Mam wyksztalcenie policealne. Wyjazd na stałe.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta muzyce i handlu pracowałam przez 25 lat w tych zawodach.Jestem zainteresowaną tą oferta pracy.Chce się dostosować i nauczyć się prawa państwa Holandii.Muj numer telefonu 797918823.
    Z poważaniem
    Marta Wrona

  5. Poszukuję pracy na 19 stycznia 2015 @ 00:22

    Witam!

    Jesteśmy grupą koleżanek, studentek, które wcześniej już pracowały w
    housekeepingu w hotelu w Kornwalii. Poszukujemy pracy na okres wakacji. Porozumiewamy się biegle w języku angielskim. Od 3 lat pracujemy poza granicami naszego kraju w okresie
    letnim. Jesteśmy sumienne i pracowite.
    Pozdrawiam,
    Małgorzata

  6. Witam mam 35 lat mieszkam w amsterdamie i mam doswiadczenie w hausekeepingu i jestem zainteresowana ta oferta prosze dac adres e-milowy to wysle moje cv albo prosze o contact +31687148996

  7. malgorzata na 27 lipca 2016 @ 11:17

    Jestem zainteresowana praca Mam kilkuletnie doświadczenie w sprzątaniu proszę o kontakt jeżeli odpowiadam państwu, punktualność i dokladnosc to moja cecha, niestety nie znam języka Ale szybko się ucze

  8. witam po tej stronie piotr madzia  jestem zainteresowany oferta pracy jako pokojowka  w hotelach od zaraz .jestem  w holadii prosze o najszybszy kontakt  w sprawie pracy w amsterdamie  jako pokojowka na hotelach dziekuje z gory piotr madzia .to moj numer kontaktowy;735306661 piotr madzia