do ustalenia

Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy pielęgnacji kwiatów bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 14 listopada 2014 04:30

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy kwiatach uprawianych w szklarni. Oferta bez znajomości języka holenderskiego w ogrodnictwie przy pielęgnacji i ścinaniu chryzantem.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca polega na ścinaniu i zbiorze kwiatów ze szklarni. Zebrane chryzantemy układa się w wiaderkach. Wszystkie te zadania odbywają się na stojąco.

Wymagania:
– elastyczność godzinowa
– odpowiedzialność
– umiejętność pracy na różnych stanowiskach
– precyzyjne wykonywanie zadań
– wcześniejsza praca w Holandii na danym stanowisku
– mile widziana znajomość jednego z trzech języków do wyboru: niemiecki, angielski, holenderski
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem

Oferujemy:
– pracę w stabilnej, renomowanej firmie
– miejsce zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– pomoc przy zorganizowaniu transportu

Aplikacja:
Kontakt, przez który można aplikować znajduję się na stronie: http://www.poloniusz.pl/o1-231c51/

ID ogłoszenia: 89254656f3a0c304

4 komentarze na “Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy pielęgnacji kwiatów bez języka”

  1. Łukasz Bazylczuk na 14 listopada 2014 @ 21:50

    witam jestem zainteresowany wyjazdem do pracy za granicą od zaraz lukasz.bazylczuk@gmail.com

  2. Karolina Paweł na 16 listopada 2014 @ 16:25

    witam ! jestesmy zainteresowani ta oferta pracy. dyspozycyjni od zaraz. bez nalogow. nie karani. chlopak ma prawo jazdy i wlasny samochod.

  3. Małgorzata na 19 listopada 2014 @ 09:42

    jetem 39l kobieta z prawem jazdy zainteresowana ofertą

  4. Witam jestem zainteresowana oferta pracy.Przebywam w Holandii.
    +31645832685